SEJMI


Obiščite nas na na našem sejemskem prostoru. Actual razstavlja na vseh pomembnejših sejmih in dogodkih v Evropi.

Veselimo se vašega obiska.

TERMINI

Häuslbauermesse Graz 15.01.-18.01.
BAU München 19.01.-24.01.
Haus & Energie, Sindelfingen 22.01.-25.01.
Baumesse Oberwart 22.01.-25.01.
HausBau & Energiesparen, Tulln 23.01.-25.01
Baumesse Offenbach 23.01.-25.01.
Tiroler Hausbau & Energie Messe Ibk. 30.01.-01.02.
Baumesse Freistadt 30.01.-01.02.
Bauen & Wohnen Salzburg 05.02.-08.02.
Bauen & Energie Wien 12.02.-15.02.
Hausbaumesse Steyr 20.02.-22.02.
com:bau Dornbirn 20.02.-22.02.
Häuslbauermesse Klagenfurt 20.02.-22.02.
Energiesparmesse Wels 26.02.-01.03.
Home Fair (DOM), Laibach 10.03.-15.03.
IHM München 11.03.-17.03.
POMLADNI Gornja Radgona 26.03.-29.03.
WISA St. Pölten 16.04.-19.04.
Golser Messe 07.08.-16.08.
 Ostbayernschau Straubing 07.08.-17.08.
 For Arch Prag 15.09.-19.09.
 Energie & Bau Stuttgart 18.09.-20.09.
 Oberrheim Messe Offenburg 26.09.-04.10.
 Tiroler Herbstmesse 07.10-11.10.
 Consumenta Nürnberg 24.10.-01.11.
 Haus & Bau, Ried 06.11.-08.11.
Hausbaumesse Vösendorf 13.11.-15.11.
Heim + Handwerk, München  26.11.-30.11.

IMPRESIJE

sejmi


Izvedba: Utrdba d.o.o.

Zaradi omogočanja višje kakovosti spletno mesto uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij. Več informacij

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close